Savoy-Goethe VIP klub

Společnost Františkovy Lázně SAVOY a.s., která provozuje lázeňský hotel Savoy****, Goethe*** a Otava**, nabízí od ledna 2018 svým hostům možnost stát se členem vlastního věrnostního programu Savoy-Goethe VIP Club.

Host, který se chce stát členem klubu, vyplní na hotelové recepci přihlášku do klubu a následně obdrží věrnostní klientskou kartu Savoy-Goethe VIP Club, která ho opravňuje k čerpání celé řady výhod. Veškeré detailní informace obdrží naši hosté na hotelových recepcích včetně seznamu partnerů, u kterých je možné využít klubové slevy.

Hosté, kteří již v minulosti byli členy VIP Klubu Františkovy Lázně o své dosažení členství nepřicházejí, nasbírané body jim nepropadají a slevy na další pobyty včetně zvýhodněného parkování a slev u místních obchodníků zůstávají zachovány.

Více informací naleznete zde: Podmínky členství.

VIP karty

Tato webová stránka používá cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Další informace